Życzę wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, pracownikom oraz sympatykom szkoły, słonecznych i bezpiecznych, pełnych fantastycznych przeżyć i niezapomnianych wrażeń wakacji ...

Dyrektor szkoły

Szymon Konefał

 

WAKACYJNE ŻYCZENIA

 

 

2020.08.06
Wydawanie świadectw dojrzałości

Wydawanie świadectw dojrzałości uczniom klas IV, Zespołu Szkół nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie odbędzie się 11 sierpnia 2020 r. W przypadku odbioru świadectwa przez inną osobę musi ona posiadać odręcznie napisane upoważnienie z czytelnym podpisem ucznia oraz dowód tożsamości. Proszę pamiętać o zachowaniu środków ostrożności [zachowanie dystansu, dezynfekcja rąk przy wejściu, używanie maseczek ochronnych, własny długopis].

Wydawanie świadectw odbędzie się na dużej sali gimnastycznej (wejście od parkingu od ulicy W. Andersa) według następującego harmonogramu:

4a, 4c  – 12.00  - p. D. Gudaniec, p. M. Żytkiewicz

4g, 4h – 12.20 – p. M. Burczak, p. A. Szypowska

4l, 4t – 12.40 – p. P. Brończyk, p. B. Ziemba

 

Aby, 11 sierpnia, sprawdzić swoje wyniki maturalne potrzebny jest login i hasło, który należy odebrać osobiście z sekretariatu młodzieżowego. Absolwenci lat ubiegłych również potrzebują nowy login i hasło. W przypadku odbioru loginu i hasła przez inną osobę musi ona posiadać pisemne odręcznie napisane upoważnienie z czytelnym podpisem ucznia oraz dowód tożsamości. Szkoła loginu i hasła nie wysyła drogą mailową, ani nie podaje przez telefon.  

Wychowawcy klas przychodzą po odbiór świadectw na godzinę 11.

 

2020.07.10
Koszalińska Szkoła Ćwiczeń

Miło nam poinformować, że w koszalińskim Ekonomie powstała Szkoła Ćwiczeń. W nowoczesne pomoce dydaktyczne wyposażone zostaną pracownie matematyczne, informatyczna, fizyczna, biologii, chemii i geografii. Powstanie też multimedialne laboratorium językowe.

Nauczyciele wymienionych przedmiotów będą służyli pomocą oraz wsparciem metodycznym dla szkół z Koszalina i regionu, biorących udział w projekcie.

Dofinansowanie na realizację projektu "Koszalińska Szkoła Ćwiczeń", którego całkowita wartość wynosi 1 341 396,00 zł  przyznano w ramach Działania 2.10 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Dzięki realizacji projektu szkoła zyska doposażenie o wartości 759 649,00 zł.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z podpisania umowy pomiędzy partnerami projektu Koszalińskiej Szkoły Ćwiczeń.

Czytaj więcej...

2020.07.03
Zakończenie roku szkolnego

W dniu 3 lipca odbyło się spotkanie z uczniami klas kończących szkołę. Wychowawcy wręczyli wszystkim świadectwa. Uczniowie, którzy osiągnęli sukcesy w konkursach i olimpiadach oraz w sposób szczególny wyróżnili się działalnością na rzecz szkoły - otrzymali nagrody.

Przedstawiamy krótki film prezentujący najważniejsze wydarzenia roku szkolnego 2019/2020:

 Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości.

Czytaj więcej...

2020.06.25
Praktyki zawodowe

Zgodnie z komunikatem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25.06.2020 roku przywraca się od 29 czerwca 2020 roku zajęcia praktyczne u pracodawców, dla uczniów branżowych szkół I stopnia będących młodocianymi pracownikami.

Czytaj więcej...

2020.06.18
Informacje dla kandydatów

Zapraszamy do zapoznania się z wirtualną ulotką prezentującą kierunki kształcenia w naszej szkole. Dostępny jest również test, który pomoże określić zainteresowania kandydatów.

Informacje o zasadach rekrutacji na rok szkolny 2020/2021:

 

2020.06.05
Komunikaty

Prosimy o zapoznanie się z aktualnymi komunikatami związanymi z organizacją pracy szkoły.

Komunikat Dyrektora Szkoły z dnia 5.06.2020 r.
dotyczący organizacji pracy szkoły
CZYTAJ

Komunikat dotyczący organizacji pracy
biblioteki szkolnej
CZYTAJ

 

 

2020.03.16
Kontakt ze szkołą

Ze względu na zagrożenie epidemiczne prosimy o wyłącznie zdalny kontakt ze szkołą:

telefonicznie: 94 342-22-18
lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt osobisty możliwy jest wyłącznie w szczególnych wypadkach, po wcześniejszym mailowym lub telefonicznym ustaleniu terminu wizyty.

Kontakt z pedagogiem, psychologiem i doradcą zawodowym znajduje się w dalszej części komunikatu:

Czytaj więcej...

2020.03.10
Tydzień Matematyki w Ekonomie

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną oraz masowy, ogólnomiejski charakter "Tygodnia Matematyki w Ekonomie" data organizacji imprezy zostaje przesunięta na późniejszy termin.

Będziemy na bieżąco informować o czasie realizacji projektu.

 

Czytaj więcej...

2020.03.02
Nowy plan lekcji

Prosimy o zapoznanie się z planem lekcji obowiązującym od poniedziałku 2 marca 2020 r.

 

 

2020.02.07
Studniówka 2020

Dziękuję bardzo młodzieży, rodzicom, gościom, pracownikom szkoły, całej społeczności Ekonoma za piękny bal studniówkowy 2020 dumnie i trwale wpisujący się w historię szkoły.

Zaangażowanie młodzieży, rodziców, wychowawców, nauczycieli i przede wszystkim pracowników obsługi oddało niepowtarzalny nastrój panujący w naszej szkole.

Dziękuję,

Szymon Konefał

W przyszłym roku wyjątkowy jubileusz - 75 matura w Ekonomie!

Czytaj więcej...

2020.01.26
Erasmus+ wizyta w Turcji

W dniach 20-24 stycznia 2020 r. grupa nauczycieli naszej szkoły uczestniczyła w szkoleniu z zakresu modelowania matematycznego z wykorzystaniem GeoGebry. Zajęcia odbywały się w Tarsus-Mersin w Turcji. Szkolenie było jednym z elementów realizowanego projektu Erasmus+ Partnerstwa strategiczne - Współpraca szkół.

WIĘCEJ INFORMACJI